Филтри -

Градежни машини Socage од Украина

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини Socage од Украина: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел T318 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10 м Носивост 250 кг
Година 2022 Километража Сила 150 кс
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел T318 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10 м Носивост 250 кг
Година 2021 Километража Сила 154 кс
Украина, м.Черкаси
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел SOCAGE DA324 Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 11 м Носивост 250 кг
Година 02/2022 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел T328 Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 17.3 м
Година 02/2022 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
55.800 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел T318 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10 м Носивост 250 кг
Година 02/2022 Километража Сила 150 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел A314 Висина на подигање 13.7 м Дофат на стрела 7.1 м Носивост 250 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 15.5 м Носивост 300 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел T318 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел DA320 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9 м Носивост 250 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 32DJ Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 19 м Носивост 280 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 28Т Висина на подигање 28.5 м Дофат на стрела 17.3 м Носивост 400 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Т318 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10 м Носивост 250 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел T322 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 15.5 м Носивост 300 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 37DJ Висина на подигање 37.3 м Дофат на стрела 23 м Носивост 400 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се