Филтри -

Градежни машини Socage од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини Socage од Полска: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 7 м Носивост 225 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Warszawa
ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 16A ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 16A
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 15.5 м Дофат на стрела 7.3 м Носивост 250 кг
Година 2022 Километража Сила 170 кс
Полска, Warszawa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 24D Speed ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 24D Speed ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 24D Speed
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
80.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 24D Висина на подигање 23.6 м Дофат на стрела 13.1 м Носивост 300 кг
Година 2022 Километража Сила 136 кс
Полска, Warszawa
ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 14A
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 14A Висина на подигање 13.2 м Дофат на стрела 7.2 м Носивост 250 кг
Година 2022 Километража Сила 170 кс
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
70.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 18T Висина на подигање 17.7 м Дофат на стрела 11 м Носивост 300 кг
Година 2022 Километража Сила 136 кс
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
71.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 19.6 м Дофат на стрела 8.7 м Носивост 300 кг
Година 2022 Километража Сила 136 кс
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
103.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ForSte 28D Speed Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 13.5 м Носивост 300 кг
Година 2022 Километража Сила 136 кс
Полска, Warszawa
нови хидраулична зглобна платформа Socage ForSte 21DJ Speed нови хидраулична зглобна платформа Socage ForSte 21DJ Speed нови хидраулична зглобна платформа Socage ForSte 21DJ Speed
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.3 м Дофат на стрела 9 м Носивост 300 кг
Година 2022 Километража Сила 136 кс
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
76.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ForSte 20T Speed Дофат на стрела 13.9 м Носивост 300 кг
Година 2022 Километража Сила 136 кс
Полска, Warszawa
нови хидраулична зглобна платформа Socage 18S нови хидраулична зглобна платформа Socage 18S
2
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18.3 м Дофат на стрела 8.2 м Носивост 230 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Warszawa
ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 37DJ Speed ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 37DJ Speed ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 37DJ Speed
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 37.3 м Дофат на стрела 21 м Носивост 300 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Warszawa
ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 32DJ Speed ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 32DJ Speed ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 32DJ Speed
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 18 м Носивост 280 кг
Година 2022 Километража Сила
Полска, Warszawa
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се