Филтри -

Градежни машини Socage од Италија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Socage од Италија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел 20D SPEED Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2021 Километража 200 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа Socage DA 320
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2016 Километража 81000 км Сила
Италија, VIGNOLO
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9.5 м Носивост 225 кг
Година 2015 Километража 30000 км Сила
Италија, Cuneo (CN)
хидраулична зглобна платформа Socage 24DJ
1
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 24 м
Година 12/2016 Километража 3500 м/ч Сила
Италија, VIGNOLO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Висина на подигање 22 м Носивост 200 кг
Година 2009 Километража 54000 км Сила
Италија, Alba (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 28 м Носивост 300 кг
Година 2011 Километража 27000 км Сила
Италија, Alba (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Висина на подигање 20 м Носивост 200 кг
Година 2009 Километража 55000 км Сила
Италија, Alba (CN)
Контактирајте го продавачот
36.600 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел DA 26 Висина на подигање 26 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 29500 км Сила
Италија, Pianiga VE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се