Филтри -

Градежни машини Socage

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Градежни машини Socage

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 28D Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 14.5 м Носивост 300 кг
Година 2016 Километража 21800 км Сила
Италија, Bologna
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел DA320 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9.5 м Носивост 225 кг
Година 2015 Километража 4340 км Сила
Италија, Aprilia
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2014 Километража Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел DA 320 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9.5 м Носивост 225 кг
Година 2009 Километража 80000 км Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 9.1 м Носивост 225 кг
Година 2011 Километража 110048 км Сила
Италија, Cadriano
Контактирајте го продавачот
96.600 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ForSte 27D Speed Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 13 м Носивост 300 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 15.5 м Дофат на стрела 7.3 м Носивост 250 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
85.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел ForSte 20T Speed Висина на подигање 17.6 м Дофат на стрела 13.9 м Носивост 300 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
85.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 24D Висина на подигање 23.6 м Дофат на стрела 13.1 м Носивост 300 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 7 м Носивост 225 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 14A
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
77.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 14A Висина на подигање 13.2 м Дофат на стрела 7.2 м Носивост 250 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
90.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Евро Euro 6 Висина на подигање 21.1 м Дофат на стрела 13 м Носивост 300 кг
Година 01/2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел 16A Висина на подигање 13.9 м Дофат на стрела 7.57 м Носивост 400 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 32DJ Speed ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 32DJ Speed ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 32DJ Speed
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 18 м Носивост 280 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 37DJ Speed ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 37DJ Speed ново возило со дигалка со корпа Socage ForSte 37DJ Speed
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 37.3 м Дофат на стрела 21 м Носивост 300 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
нови хидраулична зглобна платформа Socage 18S нови хидраулична зглобна платформа Socage 18S
2
Контактирајте го продавачот
61.800 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18.3 м Дофат на стрела 8.2 м Носивост 230 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
77.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 18T Висина на подигање 17.7 м Дофат на стрела 11 м Носивост 300 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
нови хидраулична зглобна платформа Socage ForSte 21DJ Speed нови хидраулична зглобна платформа Socage ForSte 21DJ Speed нови хидраулична зглобна платформа Socage ForSte 21DJ Speed
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
84.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.3 м Дофат на стрела 9 м Носивост 300 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 19.6 м Дофат на стрела 8.7 м Носивост 300 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
89.750 €
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража 2614 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел T318 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10 м Носивост 250 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел DA320 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9 м Носивост 250 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел DA324 Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 11 м Носивост 250 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
ново возило со дигалка со корпа Socage 32DJ на шасси IVECO Eurocargo 4x4 ново возило со дигалка со корпа Socage 32DJ на шасси IVECO Eurocargo 4x4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 32DJ Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 19 м Носивост 280 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 15.5 м Носивост 300 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kremenchuk
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се