Филтри -

Градежни машини Sisu

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

6 огласа: Градежни машини Sisu

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 90500 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 185000 км Сила
Финска, Helsinki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 16440 кг
Година 1998 Километража 410369 км Сила
Финска, Kuopio
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година Километража 4000 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
аукција 10.250 €
Прскалка за битуменска емулзија
Носивост 12700 кг
Година 1987 Километража 515080 км Сила
Естонија, Rummu alevik
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2005 Километража 400000 км Сила
Норвешка, Kongsvinger
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи