Филтри -

Градежни машини Sinoboom

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини Sinoboom

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ножична платформа Sinoboom GTJZ1212 ножична платформа Sinoboom GTJZ1212
2
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2016 Километража 3900 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Ножична платформа
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Apeldoorn
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Ножична платформа
Година Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
16.900 US$ EUR ≈ 15.830 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8.1 м Носивост 250 кг
Година 06/2022 Километража Сила
Узбекистан, Конкус
Контактирајте го продавачот
13.200 US$ EUR ≈ 12.360 €
Ножична платформа
Висина на подигање 5.8 м Носивост 230 кг
Година 06/2022 Километража Сила
Узбекистан, Конкус
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.540 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 320 кг
Година 06/2022 Километража Сила
Узбекистан, Конкус
Контактирајте го продавачот
20.630 US$ EUR ≈ 19.320 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 320 кг
Година 06/2022 Километража Сила
Узбекистан, Конкус
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Ножична платформа
Година 2023 Километража 515 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Ножична платформа
Година 2023 Километража 544 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Ножична платформа
Година Километража 171 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.050 €
Ножична платформа
Носивост 170 кг
Година 2018 Километража 230 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се