Филтри -

Градежни машини Schwing од Шпанија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7 огласа: Градежни машини Schwing од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2008 Километража 1000 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 335400 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 38000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 1
Година 1990 Километража 450000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел KVM 32 XL BPL 1200 HD
Година 1991 Километража 234000 км Сила
Шпанија, Granada
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1990-06 Километража 280000 км Сила
Шпанија, Granada
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1999 Километража 127000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи