Филтри -

Градежни машини Schwing од Европа

Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

111 огласа: Градежни машини Schwing

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2008 Километража 1000 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
пумпа за бетон Schwing SP-1250 пумпа за бетон Schwing SP-1250
2
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Пумпа за бетон
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.080 € PLN 145.000 PLN
Пумпа за бетон
Година 2002 Километража 357742 км Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
128.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 06/2006 Километража 273000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
98.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 05/2012 Километража 223883 км Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2009 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 335400 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
158.151 € Со вклучен ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2015-02 Километража 142201 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2008 Километража 1154 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Висина на подигање 24 м
Година 2014 Километража 187502 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Висина на подигање 43 м
Година 2023 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година 09/1995 Километража 245000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
232.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 114000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2007 Километража 129000 км Сила
Романија, Popești-Leordeni
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 38000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 1
Година 1990 Километража 450000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
102.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 08/2012 Километража 209000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
112.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2007 Километража 154000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел KVM 32 XL BPL 1200 HD
Година 1991 Километража 234000 км Сила
Шпанија, Granada
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 1990-06 Километража 280000 км Сила
Шпанија, Granada
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Носивост 1680 кг
Година 10/2020 Километража 67345 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Носивост 800 кг
Година 07/2018 Километража 132513 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 09/2004 Километража 270753 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
107.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 04/2011 Километража 97000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година 2001 Километража 370385 км Сила
Финска, Helsinki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи