Филтри -

Градежни машини Scania од Унгарија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Градежни машини Scania од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 19000 кг
Година 2012 Километража 195000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 1997 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран Palfinger Sany Модел PK 200002SH
Година 2016-03 Километража 16814 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2003 Километража 385000 км Сила
Унгарија, Veszprem
Контактирајте го продавачот
74.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018-05 Километража 165641 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 33 м Носивост 270 кг
Година 2001 Километража 102845 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Palfinger 47.0
Година 2004 Километража 100000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година 04/2006 Километража 374867 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.300 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 10/2008 Километража 317900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
71.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 19230 кг
Година 2016-06 Километража 124967 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.150 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 15650 кг
Година 2005 Километража 333424 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се