Филтри -

Градежни машини Scania од Шведска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Scania од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.900 €
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2015-09-30 Километража 496200 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
28.160 € SEK 320.000 SEK
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 310000 км Сила
Шведска, Dalarna
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
66.780 € SEK 759.000 SEK
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 21470 кг
Година 2016 Километража 259362 км Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
57.980 € SEK 659.000 SEK
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 21700 кг
Година 2015 Километража 263276 км Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
87.900 € SEK 999.000 SEK
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 20815 кг
Година 2014 Километража 330459 км Сила
Шведска, Gotland
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.990 € SEK 159.000 SEK
Камион-мешалка
Година 2002 Километража 809664 км Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.510 € SEK 199.000 SEK
Пумпа за бетон
Година 2001 Километража 696124 км Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се