Филтри -

Градежни машини Scania од Шпанија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини Scania од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Камион-мешалка
Година 11/2002 Километража 1077402 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Пумпа за бетон
Година 11/2002 Километража 1077402 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 1998 Километража 350000 км Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 55.5
Година 2005 Километража 145000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
615.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел P750 Висина на подигање 75 м Носивост 600 кг
Година 2018 Километража 19000 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Камион-мешалка
Година 11/2002 Километража 1077402 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Камион-мешалка
Година 11/2002 Километража 1077402 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Камион-мешалка
Година 11/2002 Километража 1077402 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се