Филтри -

Градежни машини Scania од Романија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Scania од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 72425 км Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
180.000 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран DAK Модел CAT 25 - QY35 K5 Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м Носивост 35000 кг
Година 2022 Километража 560000 км Сила
Романија, Ploiești
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.630 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 520000 км Сила
Романија, Baia-Mare
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Камион-мешалка
Година Километража 206343 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1983 Километража 269262 км Сила
Романија, Panic / Zalau
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18870 кг
Година 2017 Километража 111380 км Сила
Романија, Chiajna
автодигалка Liebherr LTF 1045 4.1 на шасија Scania P380
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTF 1045 4.1
Година Километража Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се