Филтри -

Градежни машини Scania од Полска

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Градежни машини Scania од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 19000 кг
Година 2012-03-25 Километража 195000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2010 Километража 380000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
73.590 € PLN 317.800 PLN
Пумпа за бетон
Евро Euro 2 Носивост 9800 кг
Година 2003 Километража 141122 км Сила
Полска, Zaskale
Контактирајте го продавачот
25.940 € PLN 112.000 PLN
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18250 кг
Година 07/2016 Километража 380712 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18250 кг
Година 03/2017 Километража 336105 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
40.760 € PLN 176.000 PLN
Пумпа за бетон
Година 2005 Километража 375225 км Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
102.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 08/2012 Километража 209000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
40.300 € PLN 174.000 PLN
Камион-мешалка
Година 2005 Километража Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2007-05-03 Километража 363000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
211.000 € Без ДДВ
Вакуум багер
Модел Naaktgeboren Vacu-press 8000
Година 2011 Километража 112000 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 10/2007 Километража 190000 км Сила
Полска, Tarnobrzeg
Контактирајте го продавачот
362.000 € Без ДДВ
Вакуум багер
Евро Euro 6 Модел VORTEX ATEX
Година 2015 Километража 98200 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
13.200 € PLN 57.000 PLN
Камион-мешалка
Година 1998 Километража 440000 км Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18700 кг
Година 2016 Километража 192000 км Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2008 Километража 299000 км Сила
Полска, Karchowice
Контактирајте го продавачот
57.670 € PLN 249.000 PLN
Пумпа за бетон
Година 2003 Километража Сила
Полска, Pułtusk
Контактирајте го продавачот
165.500 € Без ДДВ
Вакуум багер
Модел Larsen FlexVac 311
Година 2008 Километража 88160 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
83.370 € PLN 360.000 PLN
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2011 Километража 200000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 34 HMDT Дофат на стрела 24 м Носивост 1000 кг
Година 06/2003 Километража 240000 км Сила
Полска, Sopot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 43 mdt Висина на подигање 41 м Дофат на стрела 24 м
Година 08/2000 Километража 250000 км Сила
Полска, Sopot
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 01/1999 Километража 386748 км Сила
Полска, Podolsze
Контактирајте го продавачот
10.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 1970 Километража 67000 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Вакуум багер
Модел Disab Centurion P210/8
Година 07/2000 Километража 395810 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2003 Километража 1089317 км Сила
Полска, Kielce
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се