Филтри -

Градежни машини Scania од Норвешка

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7 огласа: Градежни машини Scania од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
38.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013-07 Километража 240000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година 1986-03 Километража 275000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Камион-мешалка
Година 2000-04 Километража 785000 км Сила
Норвешка, Langhus
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 19060 кг
Година 2011-03 Километража 325000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.340 € NOK 239.000 NOK
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 15070 кг
Година 2006 Километража 380000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.900 € NOK 269.000 NOK
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 19060 кг
Година 2011 Километража 322000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
3.320 € NOK 39.000 NOK
Возило со дигалка со корпа
Година 1990 Километража 559600 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи