Филтри -

Градежни машини Scania од Кина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Scania од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
199.000 US$ EUR ≈ 183.400 €
Пумпа за бетон
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 63m X-6RZ 2013
Година 04/2013 Километража 4978 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 03/2012 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 01/2011 Километража 60000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.500 €
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража 500 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 06/2013 Километража 50000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2014 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила
Кина, Hefei
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се