Филтри -

Градежни машини Scania од Холандија

Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

99 огласа: Градежни машини Scania од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел LTF 1045-4.1 Висина на подигање 38 м
Година 2009-10-08 Километража 139675 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HK40 + JIB Висина на подигање 47.8 м
Година 2009-10-16 Километража 111579 км Сила
Холандија, Andelst
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 0.05 м Носивост 8420 кг
Година 06/1986 Километража 594519 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел 800E-7 hipro Висина на подигање 17.9 м Носивост 10730 кг
Година 03/2008 Километража 817000 км Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
37.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3
Година 08/2005 Километража 388097 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Модел PK 150002 G + JIB PJ170 E Висина на подигање 35.5 м Носивост 12981 кг
Година 06/2008 Километража 417492 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
239.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 17175 кг
Година 2019-10-30 Километража 151350 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
164.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел 1750/4S Носивост 6392 кг
Година 08/2014 Километража 869305 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
42.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел EPSILON E250Z95 Носивост 13550 кг
Година 05/2014 Километража 902642 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 11200 кг
Година 01/1991 Километража 283278 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
35.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 17953 кг
Година 05/2012 Километража 396941 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
172.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 810 кг
Година 2004-03-25 Километража 300383 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел 3220-K5 + JIB FJ1000-K4 Висина на подигање 30 м
Година 2021-11-05 Километража 107507 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
525.000 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 1000 кг
Година 2016-12-19 Километража 77625 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 5300 кг
Година 2007 Километража 102674 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
173.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 14785 кг
Година 2013 Километража 274267 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
167.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 9785 кг
Година 2014-03-05 Километража 350503 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4
Година 03/2007 Километража 892655 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел 5020-K6 + JIB FJ1000-K5 Висина на подигање 31.8 м
Година 2022-04-22 Километража 15210 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 14275 кг
Година 11/2011 Километража 872151 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 359661 км Сила
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 18445 кг
Година 2008-06-11 Километража 503000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел F1650RAL.2.28 + JIB L616L Висина на подигање 40.6 м
Година 2016-12-09 Километража 98895 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел 1255/8S + JIB 6S HEAVY DUTY Висина на подигање 36.5 м
Година 2017-10-06 Километража 316640 км Сила
Холандија, Andelst
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи