Филтри -

Градежни машини Scania од Германија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Градежни машини Scania од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 13600 кг
Година 2009-01 Километража 526928 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2015-07 Километража 186000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 296280 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
39.999 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 249267 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 1999 Километража 665406 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18600 кг
Година 2014-02 Километража 272000 км Сила
Германија, Gross Ippener
Контактирајте го продавачот
45.950 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 04/2011 Километража 316800 км Сила
Германија, Eching
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 11595 кг
Година 2013-06-20 Километража 401270 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013-04 Километража 249000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
28.300 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2009 Километража 344373 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2014-03 Километража 304720 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
74.890 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18880 кг
Година 2017-06 Километража 136980 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
74.890 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18650 кг
Година 2017-05 Километража 139720 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
74.890 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18650 кг
Година 2017-05 Километража 132231 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18850 кг
Година 2016-05 Километража 123306 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
311.780 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2015-06 Километража 129276 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 237 км Сила
Германија, Karlsruhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2005 Километража 365406 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2005 Километража 634791 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
71.890 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18880 кг
Година 2017-06 Километража 110518 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се