Филтри -

Градежни машини Scania од Финска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини Scania од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа Scania R480 6x2
1
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2010 Километража Сила
Финска, Kankaanpää
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 06/2015 Километража 183000 км Сила
Финска, Salo
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1998 Километража 380000 км Сила
Финска, Muurame
Контактирајте го продавачот
126.900 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 11818 кг
Година 2014-11-01 Километража 297300 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 03/1989 Километража 880000 км Сила
Финска, Muurame
Контактирајте го продавачот
245.000 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 19950 кг
Година 2019-04-01 Километража 88410 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Возило со дигалка со корпа
Година 1977 Километража Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 407000 км Сила
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 425000 км Сила
Финска, Turku, Varsinais-Suomi
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 765000 км Сила
Финска, Jyväskylä
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се