Филтри -

Градежни машини Scania од Европа

Резултати од пребарување: 249 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

249 огласа: Градежни машини Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 20000 кг
Година 2018-05-25 Километража 162000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 1997 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 35 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 36 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 36 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 1984 Километража 85555 км Сила
Норвешка, Steinsholt
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 8690 кг
Година 08/1988 Километража 607225 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел F1650RA.2.28 XHE-DYNAMIC + JIB L816 Висина на подигање 35.5 м
Година 2016 Километража 171047 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел PTJ400S Висина на подигање 39.92 м Носивост 250 кг
Година 07/1996 Километража 367402 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
93.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 11617 кг
Година 2003-10-01 Километража 812093 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
229.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 02/2017 Километража 94979 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 15610 кг
Година 08/2012 Километража 294088 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 15440 кг
Година 03/2011 Километража 270000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 17580 кг
Година 09/2007 Километража 621180 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
71.260 € PLN 303.800 PLN
Пумпа за бетон
Евро Euro 2 Носивост 9800 кг
Година 2003 Километража 141122 км Сила
Полска, Zaskale
Контактирајте го продавачот
39.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013-07 Километража 240000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
36.350 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 04/2011 Километража 316800 км Сила
Германија, Eching
Контактирајте го продавачот
530.400 € SEK 6.149.000 SEK
Автодигалка
Година Километража 322833 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел LTF 1045-4.1 Висина на подигање 38 м
Година 2009-10-08 Километража 139675 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HK40 + JIB Висина на подигање 47.8 м
Година 2009-10-16 Километража 111579 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година 2013 Километража 321564 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 0.05 м Носивост 8420 кг
Година 06/1986 Километража 594519 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 19000 кг
Година 2012-03-25 Километража 195000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2004 Километража 800318 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 72425 км Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 249 огласа
Прикажи