Филтри -

Градежни машини Scania од Естонија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини Scania од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел PTJ400S Висина на подигање 39.92 м Носивост 250 кг
Година 07/1996 Километража 367402 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 21695 кг
Година 2015 Километража 267530 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 15610 кг
Година 08/2012 Километража 294088 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 17580 кг
Година 09/2007 Километража 621180 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 15440 кг
Година 03/2011 Километража 270000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 17450 кг
Година 2011 Километража 312296 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 21695 кг
Година 2015 Километража 267530 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 18855 кг
Година 2007 Километража 636354 км Сила
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 20005 кг
Година 2010 Километража 819322 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 04/2005 Километража 355000 км Сила
Естонија, Raadi
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се