Филтри -

Градежни машини Scania од Белгија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини Scania од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
67.500 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 17230 кг
Година 2008 Километража 990000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19230 кг
Година 2016-06-20 Километража 112260 км Сила
Белгија, Handzame
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19080 кг
Година 2015-12-08 Километража 108203 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел f27 rlh Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 20.5 м Носивост 8195 кг
Година 2001 Километража 183389 км Сила
Белгија, Langemark-Poelkapelle
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2014-06-16 Километража 178624 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19122 кг
Година 2017-03-02 Километража 166657 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
69.750 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19080 кг
Година 2015-12-08 Километража 85171 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19080 кг
Година 2015-12-08 Километража 146748 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19230 кг
Година 2016-06-20 Километража 124967 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
64.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18955 кг
Година 2016-12-02 Километража 148666 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Автодигалка
Евро Euro 4
Година 2009-02-27 Километража 422810 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
14.300 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 24450 кг
Година 1996-05-05 Километража 546068 км Сила
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се