Филтри -

Градежни машини Scania

Резултати од пребарување: 263 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

263 огласа: Градежни машини Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
71.170 € PLN 303.800 PLN
Пумпа за бетон
Евро Euro 2 Носивост 9800 кг
Година 2003 Километража 141122 км Сила
Полска, Zaskale
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013-07 Километража 240000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
36.350 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 04/2011 Километража 316800 км Сила
Германија, Eching
Контактирајте го продавачот
528.600 € SEK 6.149.000 SEK
Автодигалка
Година Километража 322833 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел LTF 1045-4.1 Висина на подигање 38 м
Година 2009-10-08 Километража 139675 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HK40 + JIB Висина на подигање 47.8 м
Година 2009-10-16 Километража 111579 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година 2013 Километража 321564 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 0.05 м Носивост 8420 кг
Година 06/1986 Километража 594519 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 19000 кг
Година 2012-03-25 Километража 195000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2004 Километража 800318 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 72425 км Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 122334 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел 800E-7 hipro Висина на подигање 17.9 м Носивост 10730 кг
Година 03/2008 Километража 817000 км Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18250 кг
Година 07/2016 Километража 380712 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18250 кг
Година 03/2017 Километража 336105 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2024 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2017-03 Километража 342000 км Сила
Германија, Wächtersbach
Контактирајте го продавачот
34.300 €
Камион-мешалка
Година 2011 Километража 447368 км Сила
Германија, Wächtersbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 63m X-6RZ 2013
Година 04/2013 Километража 4978 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 11595 кг
Година 2013-06-20 Километража 401270 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
37.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3
Година 08/2005 Километража 388097 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
20.550 € SEK 239.000 SEK
Автодигалка
Година Километража 690422 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
49.084,77 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 500000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 263 огласа
Прикажи