Филтри -

Градежни машини Sandvik од Кина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини Sandvik од Кина: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 01/2013 Километража Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2005 Километража 7220 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење Sandvik D245S машина за дупчење Sandvik D245S машина за дупчење Sandvik D245S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража 13000 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
89.600 US$ EUR ≈ 83.570 €
Машина за дупчење
Година 04/2011 Километража Сила
Кина, Shanghai
машина за дупчење Sandvik DC800h машина за дупчење Sandvik DC800h машина за дупчење Sandvik DC800h
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се