Филтри -

Градежни машини Sandvik од Европа

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини Sandvik: 77 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 10000 м/ч Сила
Белгија, Huldenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Ирска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2009 Километража Сила
Австрија, Wien
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 6900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2014 Километража 4870 м/ч Сила 119 kW
Словенија, Ajdovščina
машина за набивање столбови Sandvik Commando DC122 R машина за набивање столбови Sandvik Commando DC122 R машина за набивање столбови Sandvik Commando DC122 R
3
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2011 Километража 6200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 9530 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за дупчење Sandvik DT 821 SC Jumbo
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2013 Километража 3325 м/ч Сила
Австрија, Wien
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 4000 м/ч Сила
Германија, Hessisch Oldendorf
машина за дупчење Sandvik Commando DC 125R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2013 Километража 1336 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
Контактирајте го продавачот
219.728 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2019 Километража 1440 м/ч Сила
Норвешка, Nordland
Контактирајте го продавачот
97.128 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 7519 м/ч Сила
Норвешка, Vestland
машина за дупчење Sandvik 2 X DI550 машина за дупчење Sandvik 2 X DI550
2
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 8000 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
450.000 €
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 2120 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се