Филтри -

Градежни машини Samsung од Романија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Samsung од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Багер на тркала
Година 1998 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2003 Километража Сила
Романија, Bihor
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2001 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures

Other makes in the section "Градежни машини од Романија"

Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 7800 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2009 Километража 8200 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2006 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 7500 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2010 Километража 6300 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2005 Километража Сила
Романија, Tarcea
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 12000 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Роторен багер
Година Километража 3000 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1989 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1998 Километража 6000 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 8400 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 4100 м/ч Сила
Романија, Tarcea
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2010 Километража 5800 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 2500 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2009 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
10 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Романија, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се