Филтри -

Градежни машини SVEDALA-DEMAG

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SVEDALA-DEMAG: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.755 € PLN 44.900 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража 2637 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 1234 м/ч Сила
Германија, Wardenburg Factory
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 1994 Километража 3975 м/ч Сила
Германија, Konz
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се