Филтри -

Градежни машини SUNWARD од Словачка

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SUNWARD од Словачка: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини багер SUNWARD SWE90UF мини багер SUNWARD SWE90UF мини багер SUNWARD SWE90UF
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2021 Километража 200 м/ч Сила 46.2 kW
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
71.950 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража 314 м/ч Сила 46.2 kW
Словачка, Žilina
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 360 м/ч Сила 129 kW
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2021 Километража 326 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
17.550 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 1042 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2022 Километража 69 м/ч Сила 14.6 kW
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
17.550 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 1041 м/ч Сила 9.9 kW
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2021 Километража 133 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
17.550 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 1211 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2019 Километража 684 м/ч Сила 13.3 kW
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 93 м/ч Сила 129 kW
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 480 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
33.950 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 1786 м/ч Сила 36.2 kW
Словачка, Žilina
багер гасеничар SUNWARD SWE90UF багер гасеничар SUNWARD SWE90UF
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 494 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
38.990 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 1824 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се