Филтри -

Градежни машини SUNWARD од Белорусија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SUNWARD од Белорусија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови мини натоварувач SUNWARD SWL2820
1
Контактирајте го продавачот
30.500 US$ EUR ≈ 28.610 €
Мини натоварувач
Носивост 750 кг Брзина 13 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
нови мини багер SUNWARD SWE35UF
1
Контактирајте го продавачот
40.500 US$ EUR ≈ 38.000 €
Мини багер
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови мини багер SUNWARD SWE20F
1
Контактирајте го продавачот
32.500 US$ EUR ≈ 30.490 €
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Минск
нови мини натоварувач SUNWARD SWL 3220
1
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.960 €
Мини натоварувач
Носивост 1000 кг Брзина 12.6 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Минск
нови мини багер SUNWARD SWE25UF
1
Контактирајте го продавачот
38.500 US$ EUR ≈ 36.120 €
Мини багер
Година 2022 Километража Сила 14.6 kW
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
265.000 US$ EUR ≈ 248.600 €
Машина за набивање столбови
Година 2011 Километража Сила
Белорусија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се