Филтри -

Градежни машини SUMITOMO од Русија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SUMITOMO од Русија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.150 € RUB 1.250.000 RUB
Мини багер
Година 2005 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
13.330 € RUB 1.100.000 RUB
Мини багер
Година 1999 Километража 8800 м/ч Сила
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мини багер SUMITOMO   SH30JX мини багер SUMITOMO   SH30JX
2
Контактирајте го продавачот
8.042 € RUB 663.500 RUB
Мини багер
Година Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
21.140 € RUB 1.744.000 RUB
Мини багер
Година Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
11.370 € RUB 938.300 RUB
Мини багер
Година Километража Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се