Филтри -

Градежни машини SUMITOMO од Кина

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SUMITOMO од Кина: 32 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.600 US$ EUR ≈ 17.990 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 5900 м/ч Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 62.870 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 42 м Дофаќач 15 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 02/1995 Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 15.280 €
Багер гасеничар
Носивост 300 кг
Година 2005 Километража 5887 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
29.800 US$ EUR ≈ 28.830 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина, Hefei, Anhui
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 51 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 01/2005 Километража 5200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei, Anhui
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 72.550 €
Кран гасеничар
Година 05/2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
1 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 97 м Дофаќач 42 м Носивост 250000 кг
Година 1993 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Кран гасеничар
Евро Euro 2 Висина на подигање 80 м Носивост 150000 кг
Година 1993 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 21 м Носивост 50000 кг
Година 12/1999 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 43.530 €
Асфалт павер со тркала
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 7000 м/ч Сила
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
38.990 US$ EUR ≈ 37.720 €
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.850 US$ EUR ≈ 16.300 €
Багер гасеничар
Година 2002 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,97 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2017 Километража 3887 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се