Филтри -

Градежни машини SUMITOMO од Европа

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SUMITOMO: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1993 Километража Сила
Холандија, Beemster
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1994 Километража 5494 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
158.800 €
Асфалт павер со тркала
Година 2017 Километража 347 м/ч Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Обединето Кралство
кран гасеничар SUMITOMO SC 1000 PAX S2 кран гасеничар SUMITOMO SC 1000 PAX S2 кран гасеничар SUMITOMO SC 1000 PAX S2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
кран гасеничар SUMITOMO SC 1000 S 2 кран гасеничар SUMITOMO SC 1000 S 2 кран гасеничар SUMITOMO SC 1000 S 2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1996 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2013 Километража 2649 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1996 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 1991 Километража 3 м/ч Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1995-01-01 Километража 8310 м/ч Сила 136 кс
Холандија, Uitgeest
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
кран гасеничар SUMITOMO LS 218 RH 5 кран гасеничар SUMITOMO LS 218 RH 5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 65 м Капацитет на крајот на стрелата 80 т
Година 1991 Километража 14500 м/ч Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Висина на подигање 27.4 м Носивост 50000 кг
Година 1994 Километража 17000 м/ч Сила 150 кс
Холандија, Etten-Leur
кран гасеничар SUMITOMO SC 900-PAX S-3 кран гасеничар SUMITOMO SC 900-PAX S-3
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Кран гасеничар
Година 1986 Километража Сила
Холандија, Soest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се