Филтри -

Градежни машини SUMITOMO

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SUMITOMO: 47 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар SUMITOMO SH120 SUMITOMO Tracked Excavator багер гасеничар SUMITOMO SH120 SUMITOMO Tracked Excavator багер гасеничар SUMITOMO SH120 SUMITOMO Tracked Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 06/2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Висина на подигање 27.4 м Носивост 50000 кг
Година 1994 Километража 17000 м/ч Сила 150 кс
Холандија, Etten-Leur
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 61.450 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 42 м Дофаќач 15 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 02/1995 Километража Сила
Кина, Shanghai
кран гасеничар SUMITOMO LS 218 RH 5 кран гасеничар SUMITOMO LS 218 RH 5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 65 м Капацитет на крајот на стрелата 80 т
Година 1991 Километража 14500 м/ч Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 03/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.940 €
Багер гасеничар
Носивост 300 кг
Година 2005 Километража 5887 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 51 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 01/2005 Километража 5200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2003 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Холандија, External Locations
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1996 Километража Сила
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
кран гасеничар SUMITOMO SC 900 кран гасеничар SUMITOMO SC 900
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 21 м Носивост 50000 кг
Година 12/1999 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 1989-01-01 Километража 9300 м/ч Сила
Холандија, GEERTRUIDENBERG
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.550 €
Асфалт павер со тркала
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 7000 м/ч Сила 89 kW
Кина, shanghai
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Кран гасеничар
Година 1986 Километража Сила
Холандија, Soest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се