Филтри -

Градежни машини SUMAB од Русија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SUMAB од Русија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
машина за производство на бетонски блокови SUMAB 1000  / 12-14.000 blocks/8h. HIGH CAPACITY! машина за производство на бетонски блокови SUMAB 1000  / 12-14.000 blocks/8h. HIGH CAPACITY!
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2013 Километража Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се