Филтри -

Градежни машини STEYR

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини STEYR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 6980 кг
Година 1990 Километража 191000 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 1 Носивост 950 кг
Година 1992-06-01 Километража 164667 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Машина за полнење на шевови
Година Километража Сила
Германија, Senden
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2004 Километража Сила
Полска, Inowrocław
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се