Филтри -

Градежни машини STETTER од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини STETTER од Германија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 1993 Километража Сила
Германија, G
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Модел Stetter AM 9/8 FHC Ultra Eco
Година 12/2018 Километража 7 м/ч Сила 400 кс
Германија, Lübeck
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
104.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Модел AM 12C Basis Line Носивост 28800 кг
Година 12/2015 Километража 37 км Сила 400 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 26650 кг
Година 2013-05 Километража Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 1991 Километража Сила
Германија, Heuchelheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се