Филтри -

Градежни машини STETTER од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини STETTER: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Висина на подигање 1 м
Година 2020 Километража 1 км Сила 37 kW
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Романија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 30140 кг
Година 2011-12-04 Километража Сила
Белгија, Hooglede
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година 1993 Километража Сила
Германија, G
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2001-11-13 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Модел Stetter AM 9/8 FHC Ultra Eco
Година 12/2018 Километража 7 м/ч Сила 400 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
104.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Модел AM 12C Basis Line Носивост 28800 кг
Година 12/2015 Километража 37 км Сила 400 кс
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 26650 кг
Година 2013-05 Километража Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 1991 Километража Сила
Германија, Heuchelheim
полуприколка мешалка за бетон STETTER MDTK 12m3 полуприколка мешалка за бетон STETTER MDTK 12m3 полуприколка мешалка за бетон STETTER MDTK 12m3
3
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2008 Километража Сила
Данска, Kalundborg
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 24800 кг
Година 2005-06-01 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2005-06-07 Километража Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2008-03-06 Километража Сила
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се