Филтри -

Градежни машини STAVOSTROJ од Полска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини STAVOSTROJ од Полска: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
валјак со гуми STAVOSTROJ GRW 101 валјак со гуми STAVOSTROJ GRW 101 валјак со гуми STAVOSTROJ GRW 101
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2019 Километража 1 м/ч Сила 60 кс
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1992 Километража Сила 80 кс
Полска, Grodków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.800 € PLN 58.900 PLN
Валјак за асфалт
Година 1988 Километража Сила
Полска, Rożniatowice
вибрационен валјак за земја STAVOSTROJ VV 3406 вибрационен валјак за земја STAVOSTROJ VV 3406
2
Контактирајте го продавачот
1.934 € PLN 8.900 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 1989 Километража Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се