Филтри -

Градежни машини STAVOSTROJ од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини STAVOSTROJ: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1992 Километража Сила
Полска, Grodków
валјак со гуми STAVOSTROJ GRW 101 валјак со гуми STAVOSTROJ GRW 101 валјак со гуми STAVOSTROJ GRW 101
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2019 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 1984 Километража Сила
Латвија, Rīga
вибрационен валјак за земја STAVOSTROJ VV 3406 вибрационен валјак за земја STAVOSTROJ VV 3406
2
Контактирајте го продавачот
1.872 € PLN 8.900 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 1989 Километража Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1982 Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Валјак со гуми
Година 2003 Километража Сила
Полска, Kraków, Krakow
Marketplace-E International
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Валјак со гуми
Година 1995 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Валјак со гуми
Година 1987 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
12.410 € PLN 59.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 1988 Километража Сила
Полска, Rożniatowice
валјак за асфалт STAVOSTROJ VH270 валјак за асфалт STAVOSTROJ VH270 валјак за асфалт STAVOSTROJ VH270
3
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 1871 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража 8029 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
233,70 € PLN 1.111 PLN
Компактор
Година 2005 Километража 7900 м/ч Сила
Полска, Wolbrom
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се