Филтри -

Градежни машини STAVOSTROJ

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини STAVOSTROJ: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража 8029 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
валјак за асфалт STAVOSTROJ VH270 валјак за асфалт STAVOSTROJ VH270 валјак за асфалт STAVOSTROJ VH270
3
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 1871 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
229 € PLN 1.111 PLN
Компактор
Година 2005 Километража 7900 м/ч Сила
Полска, Wolbrom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 1984 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1992 Километража Сила
Полска, Grodków
валјак со гуми STAVOSTROJ GRW 101 валјак со гуми STAVOSTROJ GRW 101 валјак со гуми STAVOSTROJ GRW 101
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2019 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Pabianice
вибрационен валјак за земја STAVOSTROJ VV 3406 вибрационен валјак за земја STAVOSTROJ VV 3406
2
Контактирајте го продавачот
1.835 € PLN 8.900 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 1989 Километража Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1982 Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Валјак со гуми
Година 1995 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Валјак со гуми
Година 1987 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
12.160 € PLN 59.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 1988 Километража Сила
Полска, Rożniatowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се