Филтри -

Градежни машини STALOWA WOLA од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини STALOWA WOLA од Полска: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала STALOWA WOLA Ł34 натоварувач со тркала STALOWA WOLA Ł34 натоварувач со тркала STALOWA WOLA Ł34
3
Контактирајте го продавачот
8.247 € PLN 40.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1985 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
44.330 € PLN 215.000 PLN
Машина за положување цевки
Година 1992 Километража 22050 м/ч Сила
Полска, Olkusz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.710 € PLN 115.000 PLN
Булдожер
Година 1992 Километража 31000 м/ч Сила
Полска, Olkusz
Контактирајте го продавачот
41.230 € PLN 200.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 2 м/ч Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
72.160 € PLN 350.000 PLN
Автодигалка
Година 1999 Километража 5120 м/ч Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
18.960 € PLN 91.950 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1988 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Bronów
Контактирајте го продавачот
10.300 € PLN 49.950 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Chełm
автодигалка STALOWA WOLA SB-30
1
Контактирајте го продавачот
53.400 € PLN 259.000 PLN
Автодигалка
Година 1999 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Lubin
Контактирајте го продавачот
41.030 € PLN 199.000 PLN
Булдожер
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 8200 м/ч Сила
Полска, Stalowa Wola
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се