Филтри -

Градежни машини STALOWA WOLA од Европа

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини STALOWA WOLA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Kretinga
Контактирајте го продавачот
аукција 8.800 €
Натоварувач со тркала
Година 1984 Километража 4631 м/ч Сила
Литванија, Kretinga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.630 € PLN 91.950 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1988 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Bronów
натоварувач со тркала STALOWA WOLA Ł34 натоварувач со тркала STALOWA WOLA Ł34 натоварувач со тркала STALOWA WOLA Ł34
3
Контактирајте го продавачот
8.540 € PLN 40.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1985 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
19.210 € PLN 90.000 PLN
Автодигалка
Модел HYDROS T321 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 32 м Дофаќач 7 м Капацитет на крајот на стрелата 32 т
Година 1979 Километража Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
27.600 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Брзина 40 км/ч
Година 01/1991 Километража 3900 м/ч Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
10.660 € PLN 49.950 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Chełm
автодигалка STALOWA WOLA SB-30
1
Контактирајте го продавачот
55.290 € PLN 259.000 PLN
Автодигалка
Година 1999 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Lubin
Контактирајте го продавачот
11.320 € PLN 53.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 04/1992 Километража Сила
Полска, Gołdap
Контактирајте го продавачот
45.900 € PLN 215.000 PLN
Машина за положување цевки
Година 1992 Километража 22050 м/ч Сила
Полска, Olkusz
Контактирајте го продавачот
22.420 € PLN 105.000 PLN
Булдожер
Година 1992 Километража 31000 м/ч Сила
Полска, Olkusz
Контактирајте го продавачот
42.700 € PLN 200.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 2 м/ч Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
74.720 € PLN 350.000 PLN
Автодигалка
Година 1999 Километража 5120 м/ч Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
100 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се