Филтри -

Градежни машини STALOWA WOLA

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини STALOWA WOLA: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала STALOWA WOLA Ł34 натоварувач со тркала STALOWA WOLA Ł34 натоварувач со тркала STALOWA WOLA Ł34
3
Контактирајте го продавачот
8.300 € PLN 40.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1985 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
44.610 € PLN 215.000 PLN
Машина за положување цевки
Година 1992 Километража 22050 м/ч Сила
Полска, Olkusz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
23.860 € PLN 115.000 PLN
Булдожер
Година 1992 Километража 31000 м/ч Сила
Полска, Olkusz
Контактирајте го продавачот
41.500 € PLN 200.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 2 м/ч Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
72.620 € PLN 350.000 PLN
Автодигалка
Година 1999 Километража 5120 м/ч Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
100 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 22.750 €
Натоварувач со тркала
Носивост 10000 кг
Година 1992 Километража 8700 м/ч Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
9.800 US$ EUR ≈ 9.908 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 1988 Километража 8000 км Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
19.080 € PLN 91.950 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1988 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Bronów
Контактирајте го продавачот
10.360 € PLN 49.950 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Chełm
автодигалка STALOWA WOLA SB-30
1
Контактирајте го продавачот
53.740 € PLN 259.000 PLN
Автодигалка
Година 1999 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Lubin
Контактирајте го продавачот
41.290 € PLN 199.000 PLN
Булдожер
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 8200 м/ч Сила
Полска, Stalowa Wola
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се