Филтри -

Градежни машини SPIERINGS од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SPIERINGS од Полска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 38 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1999 Километража Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел SK488 Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 2.1 т
Година 2005 Километража Сила
Полска, Warszawa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 30.4 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1998 Километража Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 48 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1999 Километража Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
75.730 € PLN 350.000 PLN
Автодигалка
Година 2000 Километража 19700 м/ч Сила
Полска, Suwałki
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Мини кран
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 30.4 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1999 Километража 20848 м/ч Сила 302 кс
Полска, Głogów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се