Филтри -

Градежни машини SPIERINGS од Европа

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

36 огласа: Градежни машини SPIERINGS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка SPIERINGS SK1265-AT6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел SK 1265-AT6 Висина на подигање 25.235 м Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т Брзина 85 км/ч
Година 2018 Километража 28137 км Сила
Германија, Berlin
PCM Krane & Logistik GmbH
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Модел SK488 AT4
Година 2001 Километража 216152 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 58.1 м
Година 2019-01-01 Километража 4342 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 64.2 м
Година 2019-01-01 Километража 8892 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 64.2 м
Година 2011-01-01 Километража 130000 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Vianen
автодигалка SPIERINGS SK 597 AT4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 2017 Километража 61942 км Сила
Франција, Plourhan
кула кран SPIERINGS SK1265-AT6 кула кран SPIERINGS SK1265-AT6 кула кран SPIERINGS SK1265-AT6
3
Контактирајте го продавачот
316.800 € GBP 275.000 GBP
Кула кран
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2004 Километража 2568 м/ч Сила
Обединето Кралство
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
490.000 €
Автодигалка
Година 2012 Километража 81896 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 7000 кг
Година 2021 Километража Сила
Холандија, De Landweer 2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Холандија, De Landweer 2
кула кран SPIERINGS SK1265-AT6 Valid Aboma Inspection, 12x8x10 Drive кула кран SPIERINGS SK1265-AT6 Valid Aboma Inspection, 12x8x10 Drive кула кран SPIERINGS SK1265-AT6 Valid Aboma Inspection, 12x8x10 Drive
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 64.2 м
Година 2007-01-01 Километража 124919 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 5000 кг
Година 1990 Километража Сила
Германија, Schlierbach
автодигалка SPIERINGS SK 597 AT4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 45 м
Година 2017 Километража 61942 км Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
368.700 € SEK 4.250.000 SEK
Кран гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 46 м
Година 2008 Километража 131023 км Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 64.2 м
Година 2009 Километража 140678 км Сила
Белгија, Stabroek
автодигалка SPIERINGS AT-6 (2012 | 10 TON | 60 METER)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2012-01-01 Километража 81896 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 42 м
Година 1997-01-01 Километража 52826 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
77.160 € PLN 350.000 PLN
Автодигалка
Година 2000 Километража 19700 м/ч Сила
Полска, Suwałki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 36 м
Година 2001 Километража 226000 км Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
389.000 €
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м
Година 2009 Километража 8984 м/ч Сила
Белгија
RB Trading International
5 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се