Филтри -

Градежни машини SOMERO

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SOMERO: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 05/1999 Километража 6200 м/ч Сила 59 kW
Романија
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 2007 Километража 2800 м/ч Сила 65 кс
Бугарија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
33.080 € PLN 152.000 PLN
Финишер за бетон
Година 1998 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
35.020 € PLN 161.000 PLN
Финишер за бетон
Година 1998 Километража 7800 м/ч Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2001 Километража 5800 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 35.280 €
Финишер за бетон
Година 06/1998 Километража 5500 м/ч Сила
Бугарија, Gorni Bogrov
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се