Филтри -

Градежни машини SOLMEC

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SOLMEC: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Багер на тркала
Година 2006 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.297 €
Багер за манипулација на материјали
Година 1993 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2002 Километража 8000 м/ч Сила
Италија, Rome
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се