Филтри -

Градежни машини SOIMA

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SOIMA: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Кула кран
Висина на подигање 54 м Дофаќач 70 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1800 т
Година 2008 Километража Сила 60 kW
Турција
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Кула кран
Висина на подигање 39 м Дофаќач 55 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1000 т
Година 2014 Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Кула кран
Висина на подигање 50 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1250 т
Година 2014 Километража Сила 50 kW
Турција
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Кула кран
Дофат на стрела 55 м
Година 2004 Километража Сила
Полска
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се