Филтри -

Градежни машини SOILMEC од Шпанија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SOILMEC од Шпанија: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење SOILMEC CM70
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 9600 м/ч Сила
Шпанија, Coslada
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2003 Километража 7000 м/ч Сила
Шпанија, Coslada
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за дупчење SOILMEC SM400 машина за дупчење SOILMEC SM400 машина за дупчење SOILMEC SM400
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2001 Километража 4200 м/ч Сила
Шпанија, Coslada
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се