Филтри -

Градежни машини SOILMEC од Русија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SOILMEC од Русија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 7844 м/ч Сила
Русија, Нижний Новгород
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 6400 м/ч Сила
Русија, Нижний Новгород
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
стационарна пумпа за бетон SOILMEC 7T-450 стационарна пумпа за бетон SOILMEC 7T-450
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2003 Километража 1 м/ч Сила
Русија, Нижний новгород
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година Километража Сила
Русија, Нижний новгород
машина за дупчење SOILMEC SR 60
1
Контактирајте го продавачот
237.500 €
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 16500 м/ч Сила
Русија, Сочи
машина за набивање столбови SOILMEC SR 40
1
Контактирајте го продавачот
162.500 €
Машина за набивање столбови
Година 2010 Километража 19000 м/ч Сила
Русија, Сочи
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 7500 м/ч Сила
Русија, Нижний новгород
машина за дупчење SOILMEC SM-505T машина за дупчење SOILMEC SM-505T машина за дупчење SOILMEC SM-505T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2001 Километража Сила 126 kW
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2001 Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Русија, Нижний новгород
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Машина за дупчење
Година 2006 Километража Сила
Русија, Санкт-Петербург
машина за дупчење SOILMEC 7T-450 машина за дупчење SOILMEC 7T-450
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се