Machineryline » Градежни машини » Градежни машини SOILMECCATERPILLARFABOGENIEHITACHIJCBJLGKOMATSULIEBHERRVOLVOXCMG » Градежни машини SOILMEC од Обединетото Кралство
Филтри -

Градежни машини SOILMEC од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SOILMEC од Обединетото Кралство: 63 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење SOILMEC SF 50 машина за дупчење SOILMEC SF 50 машина за дупчење SOILMEC SF 50
3
Контактирајте го продавачот
455.000 US$ EUR ≈ 391.500 €
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 2000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Машина за дупчење
Година 1996 Километража 17000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
201.200 € GBP 170.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 17500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење SOILMEC STM-20 машина за дупчење SOILMEC STM-20
2
Контактирајте го продавачот
426.000 € GBP 360.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2016 Километража 5000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
275.000 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 3100 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2004 Километража Сила 470 кс
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
370.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2017 Километража 2296 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1996 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
260.000 €
Кран гасеничар
Година 2015 Километража 6900 м/ч Сила 470 kW
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2012 Километража 3888 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2010 Километража 14000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
дреглајн SOILMEC SC-120 дреглајн SOILMEC SC-120 дреглајн SOILMEC SC-120
3
Контактирајте го продавачот
1.500.000 €
Дреглајн
Година 2013 Километража 6000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење SOILMEC SM-14 машина за дупчење SOILMEC SM-14
2
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 11000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење SOILMEC SR-40 машина за дупчење SOILMEC SR-40
2
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 11070 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
375.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2004 Километража 13600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се